Pashagaming QR Kod İle Ödeme

Pashagaming sitesi para yatırma işlemleri konusunda, farklı seçenekleri kullanıcılar ile buluşturan yabancı bahis sitelerinden bir tanesidir. Güvenli bir platform olarak ifade edilmek istenmesinin farklı nedenleri bulunmak ile birlikte, denetlenen, yasal özelliklere sahip bir site üzerinden işlem yapma ayrıcalığına kavuşabilirsiniz. Transfer işlemleri konusunda kullanabileceğiniz önemli seçeneklerden bir tanesi, son dönemde oldukça fazla tercih edilmeye başlanan, pashagaming QR kod ile ödeme yöntemidir.

Pashagaming QR Kod İle Ödeme Nereden Yapılır?

Hesaplarınıza QR kod yöntemi ile para transfer işlemini gerçekleştirmeyi, bu kolay işlemi kullanmayı ve güvenli bir şekilde para transferi işlemini tamamlamayı düşünüyor iseniz, ödeme işlemlerinin yapılacağı yer konusunda iki farklı seçeneğin ya da işlemin bulunduğunu bilmelisiniz. Öncelikli olarak pashagaming yeni giriş adresi üzerinden, sitenin ana penceresini açmanız, ana pencerenin en alt bölgesinde bulunan QR kod ile para şeklindeki yazı üzerinden hareket etmeniz gerekecektir. Bu 1. cihaz ve kullanılacak 1. sistemdir. Daha sonra bilgisayar haricinde ya da akıllı cihazınız haricinde 2. bir cihaz almanız ve çalıştığınız bankanın mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekecektir.

Pashagaming QR Kod İle Ödeme İçin İkinci Cihaz Şart mı?

QR kod yöntemi ile para transfer işlemini gerçekleştirmeyi düşünüyor iseniz, mutlaka ikinci bir cihazınız olması gerekecektir. 1. cihaz ile yani elinizde bulunan akıllı cihazınız, cep telefonunuz ile bankacılık sistemine gelmeniz gerekecektir. 2. cihazın kullanılması şarttır. Çünkü site sizlere kod gönderecek ve bankacılık sisteminde kullandığınız cep telefonu aracılığı ile bu kodu okutacaksınız.

Pashagaming QR Kod İle Ödeme İçin Banka Hesabı Şart mı?

QR kod ile ödeme işlemi yada klasik tabiriyle pashagaming QR kod ile ödeme işlemi, mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirilmektedir.  Banka hesabına sahip olmadan, hesap içerisinde para bulundurmadan, bu sistemin kullanılması mümkün değildir. Elektronik ön ödemeli kart, elektronik cüzdan ifadeleri ile karıştırılmamalıdır. Tamamen banka hesapları, banka hesaplarının internet uygulaması ve mobil bankacılık sistemi üzerinden gerçekleştirilen bir işlemdir. Kredi kartları ile ya da benzer aygıtlar, ATM cihazları ile ön ödemeli kartlar ile yapılan bir transfer şekli değildir. Bu tip yöntemler ile karıştırılmamalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir